STRONA GŁÓWNA / WESELE W FOLWARKU

WESELE W FOLWARKU


W Folwarku zorganizujesz imprezę jedno lub dwudniową. Urodziny, chrzciny, komunia, wesele, a także firmowy event. Jesteśmy elastyczni, zadzwoń lub napisz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dedykowaną.

Dom biesiadny Stodoła

Dom biesiadny to miejsce w którym zorganizujemy dla Ciebie wymarzoną imprezę. Nasi kucharze przygotują dla Ciebie specjalne dania i przekąski, a nasza cukiernia Consonni zapewni wyjątkowe słodkie produkty.

W folwarkowej stodole można zorganizować imprezę na ponad 120 osób. Sala główna ze sceną i częścią restauracyjną oraz antresola zapewni wygodne i komfortowe warunki. Aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb przygotowaliśmy kilka propozycji menu. Każde różnorodne, potrawy i przekąski przygotowane ręcznie ze świeżych i wysokiej jakości produktów. Dla Pary Młodej na czas trwania uroczystości udostępniamy starą chałupę, w której mogą odpocząć, przygotować się lub przenocować.

Słodki stół i tort z Consonni

Organizując uroczystość w Folwarku Kamyk zapewniamy słodką ofertę naszej cukierni Consonni.

Wyjątkowy tort, słodki stół z przekąskami, paczki i prezenty dla gości to wszystko przygotują nasi cukiernicy na życzenie. Za każdym razem dopasowujemy ofertę do ilości gości, wybieramy i doradzamy najsmaczniejsze produkty, tak by spędzony w Folwarku Kamyk czas na dłużej został w pamięci gości.

POBIERZ OFERTĘ WESELNĄ

Noclegi i śniadania dla gości

Do dyspozycji gości jest pięć nowych domków z łazienkami, oraz stara, odbudowana chałupa jako apartament.

Na terenie folwarku, oprócz działającej w weekendy tradycyjnej kuchni z jadalniami są altanki, miejsce na ognisko, pole namiotowe, plac zabaw dla dzieci, estrada, wieża widokowa. Przy głównej drodze znajduje się także otwarta codziennie firmowa cukiernia Consonni, w której serwowane są śniadania. Jeśli chciałbyś zarezerwować nocleg skontaktuj się z nami poprzez formularz i sprawdź dostępność domków.

Propozycje menu

Aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb przygotowaliśmy kilka propozycji menu. Każde różnorodne, potrawy i przekąski przygotowane ręcznie ze świeżych i wysokiej jakości produktów. Dla Pary Młodej na czas trwania uroczystości udostępniamy starą chałupę, w której mogą odpocząć, przygotować się lub przenocować.


Aby zapoznać się z aktualną ofertą weselną wypełnij ankietę i prześlij do nas zapytanie. Możesz również wysłać do nas e-mail na adres stodola.folwark-kamyk@consonni.pl 


W Folwarku zorganizujesz imprezę jedno lub dwudniową. Urodziny, chrzciny, komunia, wesele, a także firmowy event. Jesteśmy elastyczni, zadzwoń lub napisz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dedykowaną.

Uwaga! Przyjmujemy rezerwacje na 2023,24 rok!
Napisz lub zadzwoń do nas - przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Zapytanie o ofertę ślubną

Masz pytania? Z przyjemnością odpowiemy i doradzimy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Prosimy zaznaczyć usługi którymi jesteś zainteresowana/y

cookie