STRONA GŁÓWNA / OFERTA

OFERTA

Folwark Kamyk to coś więcej niż pyszne jedzenie i sielsko spędzony czas.
Zobacz naszą pełną ofertę!

Ogranizacja imprez

Szukasz miejsca na wyjątkową impezę, firmowy wyjazd integracyjny, szkolną wycieczkę?
A może szukasz sali na wesele?

Dobrze trafiłeś! Na terenie Folwarku Kamyk znajduje sie duży dom biesiadny o wdzięcznej nazwie Stodoła Folwark. Oprócz sali bankietowej w stylu boho, w budynku znajduje się przytulna kawiarnia oraz pensjonat, w którym można przenocować gości. Dodatkową atrakcją są otaczające folwark wiejskie krajobrazy, stawy i oczka wodne, altany, zwierzyniec itp.

Dom biesiadny może pomieścić do 150 gości i 15 noclegów

CZYTAJ WIĘCEJ

Palarnia kawy

Na terenie Folwarku z jednej z chatek dochodzi wspaniały zapach świeżo palonej kawy - tak, tak właśnie trafiliście do naszej Palarni kawy Cavallo!

Palarnia kawy to raj dla smakoszy.


Można tu spróbować wyjątkowych ziaren sprowadzanych z różnych stron świata, wybieranych przez certyfikowanego Q Gradera. Palarnia Kawy to mini laboratorium, gdzie będzie można zobaczyć cały proces pracy z kawowym ziarnem od wypalania w małym, tradycyjnym piecu, przez tworzenie mieszanek (tak zwanych blendów) po zaparzanie.  Można nauczyć się różnych sposobów parzenia kawy tak, by wydobyć pełnię jej aromatu a także poznać pod okiem specjalisty procedurę cuppingu stosowaną do oceny jakości i smaku kawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warsztaty / eventy

Kiedyś każde dziecko mogło obserwować w domu jak mama i babcia własnoręcznie przygotowują tradycyjne potrawy, - dziś mogą się tego nauczyć w Folwarku!

Folwark Kamyk powstał by Wam służyć. Istnieje możliwość zarezerwowania i przygotowania dla was specjalnego wydarzenia wraz z indywidualnym menu, z folwarkowej kuchni. Często pytacie o możliwość rezerwacji terenu Folwark na imprezy okolicznościowe, spotkania rodzinne czy eventy firmowe.

Teren Folwarku Kamyk jest do dyspozycji od poniedziałku do soboty. Możemy spełnić niemal każde wasze oczekiwanie. Przygotowujemy menu i program, możemy zapewnić oprawę muzyczną i inne atrakcje. Teren Folwarku Kamyk posiada mini amfiteatr, profesjonalne nagłośnienie, istnieje możliwość projekcji filmu czy prezentacji. Napisz do nas lub zadzwoń, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pyszne i zdrowe jedzenie

Kto nie lubi dobrze zjeść? Na pewno nie nasi goście! W folwarku żyjemy i jemy wg idei “slow food”, wierzymy że zdrowe, powoli przyrządzane posiłki są najlepsze.

Wypoczywając na terenie Folwarku Kamyk, można będzie zapoznać się także ze starymi maszynami i urządzeniami rolniczymi. Jednocześnie posiąść wiedzę na temat tego, jak wyglądała praca na polskiej wsi. W Folwarku jest także źródło czystej, pitnej wody. Tą wodą zasilane są strumyki i stawy, które są częściowo zarybione, i w których występują różne okazy roślinności wodnej. Jednak co zjemy w najbliższym sezonie? Jak co roku każdy weekend to inny motyw przewodni, kliknij w przycisk i zobacz co dla Ciebie szykujemy

MENU 2020

Noclegi / Agroturystyka

Do dyspozycji gości jest pięć nowych domków z łazienkami, oraz stara, odbudowana chałupa jako apartament. Na terenie folwarku, oprócz działającej w weekendy tradycyjnej kuchni z jadalniami są altanki, miejsce na ognisko, pole namiotowe, plac zabaw dla dzieci, estrada, wieża widokowa.

Przy głównej drodze znajduje się także otwarta codziennie firmowa cukiernia Consonni, w której serwowane są śniadania. Dodatkową atrakcją jest zwierzyniec z typowo wiejskimi zwierzętami (gęsi, kury, ptactwo, alpaki, osły, świnie, kozy, owce, króliki).

CZYTAJ WIĘCEJ

Zwierzyniec

Atrakcją dla dzieci jest zwierzyniec z typowo wiejskimi zwierzętami (gęsi, kury, ptactwo, alpaki, osły, świnie, kozy, owce, króliki).

Wypoczywając na terenie Folwarku Kamyk, można będzie przywitać się także ze zamieszkującymi folwark zwierzętami. Ciepłą kwaterą cieszą się: kurki, gąski, kozy, świnki i prosiaczki, baranki, alpaki, pawie europejskie i indyjskie, ptaki, koty i psy. W strumieniach mieszkają rybki i żabki. Super atrakcja dla dzieci które nigdy wcześniej nie były na wsi. Wstęp do zwierzyńca jak i innych folwarkowych atrakcji jest całkowicie bezpłatny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cukiernia Consonni

Klientami firmy Consonni są koneserzy dobrego smaku - instytucje i ludzie, którzy cenią wysoką jakość, tradycję i to, że produkt jest całkowicie naturalny, bez konserwantów i sztucznych aromatów.

Consonni jako pierwszy i dotychczas jedyny w Polsce producent wyrobów cukierniczych został doceniony przez ogólnoświatową organizację Slow Food. Ruch Slow Food jest odzwierciedleniem wartości wyznawanych przez założycieli i pracowników Consonni.

Wartości, które mówią o bezkompromisowej jakości, tradycji, dbałości o zachowanie powolnej natury procesu wytworzenia i odpowiedzialności za produkt.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sklep on-line

Pyszne i zdrowe jedzenie w zasięgu ręki! Tęsknisz za smakami z Folwarku? Możesz je zakupić online z dostawą prosto do swojego domu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Folwark Kamyk otwarty jest od kwietnia do końca września
w soboty 15:00-18:00 i niedziele 12:00-18:00.

Informacje pod numerem telefonu:
666 827 302 oraz 34 318 39 22

Serdecznie zapraszamy

cookie