STRONA GŁÓWNA / OFERTA / Ogranizacja imprez

Ogranizacja imprez

Szukasz miejsca na wyjątkową impezę, firmowy wyjazd integracyjny, szkolną wycieczkę?
A może szukasz sali na wesele?

Odświętny obiad dla rodziny i przyjaciół

Folwark Kamyk powstał między innymi po to by dobrze i zdrowo spędzać czas w gronie przyjaciół i rodziny. Planujesz jakąś uroczystość? Komunię, urodziny, osiemnastkę, wesele albo po prostu (nie)zwykły obiad? Napisz lub zadzwoń do nas, by zarezerwować termin uroczystości. W ofercie oprócz świetnego jedzenia i napitków mamy możliwość zorganizowania animacji, warsztatów kulinarnych lub rzemieślniczych dla dzieci i dorosłych. Jeśli planujesz uroczystość w sezonie w weekend, jest duża szansa, że twoi goście będą mogli uczestniczyć w weekendowych tańcach na świeżym powietrzu.

Informacje pod numerem telefonu:
666 827 302 oraz 34 318 39 00

Warsztaty kulinarne / rzemieślnicze

Szukasz miejsca gdzie można się nauczyć jak piec chleb? Gotować? Wędzić ryby lub mięso, wypalać kawę? Prowadzimy warsztaty dla dzieci i dorosłych w różnych grupach wiekowych i stopniach zaawansowania. Napisz lub zadzwoń - przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Wszystko kupujemy w sklepach, niewiele osób potrafi samodzielnie zrobić najprostsze produkty jak chleb czy makaron i nie mają gdzie się tego nauczyć, bo nikt już tego nie robi. Folwark Kamyk powstał po to, by wypełnić tę lukę, ochronić naszą tradycyjną polską kuchnię, której kultywowanie jest dziś zagrożone, stworzyć możliwość uczenia się, jak przygotowywać żywność w naturalny sposób - poprzez obserwowanie tego procesu i aktywne włączanie się do niego.

Spotkania z przyjaciółmi
Wieczory panieńskie i kawalerskie

Teren Folwarku Kamyk jest do dyspozycji od poniedziałku do soboty. Możemy spełnić niemal każde wasze oczekiwanie.

Przygotowujemy menu i program, możemy zapewnić oprawę muzyczną i inne atrakcje. Teren Folwarku Kamyk posiada mini amfiteatr, profesjonalne nagłośnienie, istnieje możliwość projekcji filmu czy prezentacji. Zjesz i pobawisz się już od 30,00 zł/os.

Urodziny / Kinder bal

Folwark jest super miejscem na zorganizowanie urodzinowej imprezy dla maluchów. Przygotujemy dla Ciebie specjalne menu, tort a toast wzniesiemy na szczycie wieży widokowej. Na specjalne życzenie zorganizujemy dodatkowe atrakcje: zamki dmuchane, animatorów i oprawę muzyczną.

Folwark Kamyk otwarty jest od kwietnia do końca września
w soboty 15:00-18:00 i niedziele 12:00-18:00.

Informacje pod numerem telefonu:
666 827 302 oraz 34 318 39 22

Serdecznie zapraszamy

Zapytanie o ofertę

Masz pytania? Z przyjemnością odpowiemy i doradzimy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

cookie